За нормалното функциониране на организма трябва да се поемат дневно количество течности не по-малко от 2,5-3л. Изпитали сме добрия ефект от изпиването сутрин на гладно на 1 чаша (хладка) вода (може с 1/2 лимон). Тя почиства стомашно-чревния канал. Вечер преди лягане също се пие 1 чаша хладка вода, която спомага за отделяне на вредните вещества при обмяната на веществата. Най-добра е изворната чиста вода. Тя е енергийно богата и без химични замърсявания. Освен вода много добре е да се поемат плодови и зеленчукови сокове, които съдържат „жива“ биологично активна вода с подходяща структура. Открит е едночасов ритъм на отделяне на секрети от жлезите, поради което е добре да се поема вода дори на всеки час. Това е начин за борба със старостта и появата на бръчки по кожата.

 

Тагове: ,

Източник: www.nzik.bg